KONST / Litografier / Färglitografi 14332075
nr 1433 2075
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Kvinna. Signerad, numrerad 112/275. Färglitografi. Bladets mått: 58x39, yttermått inklusive ram: 69x49 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:57:20
8/11 20:44:23
600 kr
22/11 18:44:41
22 nov